New York Billboard’una Kedisinin Afişlerini Veren Ebru Şallı’nın ‘Hiç Takılmaması’ Dalga Konusu Oldu

Ünlü model ve sunucu Ebru Şallı kedisi Tommy’nin New York billboardlarında yer almasını sağladı. Kedisiyle Times Square’de dans eden Ebru Şallı hiç kimsenin dikkatini çekemedi. Detaylar ?

Kendine bakmaya, sağlıklı yaşamaya ve düzenli spor yapmaya çok önem gösteren, senelerdir bunu bizlere de aşılamaya çalışan ünlü sunucu ve model Ebru Şallı’yı tanımayanınız yoktur.

Yıllar geçse de hiç bozulmayan fiziği ve güzelliğiyle önce çıkan Ebru Şallı, son zamanlarda 2019 yılında evlendiği iş insanı Uğur Akkuş’la yaşadığı çalkantılı ilişkiyle gündeme geliyor.

Eşiyle ilgili ortaya atılan tüm iddiaları ve ayrılık söylentilerini reddeden Ebru Şallı, paylaşımlarıyla da sosyal medya kullanıcılarının radarına sık sık düşüyor.

Mesela bilmeyenleriniz için fotoğraftaki Ebru Şallı’nın kedisi, Tommy. Bu bilgi az sonra gerekli olacak! ?

Geçtiğimiz saatlerde kedisi Tommy’le New York’ta fotoğraflarını paylaşınca da çok konuşuldu kendisi!

‘Neden ki?’ derseniz…

Sebebi, Ebru Şallı’nın kedisi Tommy’nin fotoğrafları Times Square’deki billboardlarda çıksın diye para ödemiş olması ve Tommy’i de o anlara tanıklık edebilmesi için New York’a götürmüş olması. ?

Bir de Ebru Şallı, billboardda Tommy’i görünce dans etmeye başladığında etrafındaki hiç kimsenin dikkatini çekememiş olduğu gerçeği var tabii. ?

1. Hazırsanız, sosyal medyada büyük goygoya sebep olan paylaşıma gelen yorumlara beraber bakalım!

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. ?

17. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x